Novinky
22.02.2023
Naskladnění zboží od firem Paola Reina a Antonio Juan
Během Velikonoc by měly být naskladněny panenky od firmy Paola Reina z katalogu 2023 a od firmy Antonio Juan.  U  pokračujících referencí panenek Anto... číst celé
20.12.2022
Lucky Doggy - naskladněno - opět větší výběr
Dnes jsme naskladnili další dodávku pejsků Lucky Doggy od firmy Orange Toys + oblečky, panenky a další. číst celé
03.12.2022
Nová dodávka od Paola Reina, Antonio Juan a Berjun přišla
Dnes jsme naskladnili zboží od firem Paola Reina, Antonio Juan a Berjuan. V týdnu cca 7.-8.12. očekáváme dodávku od Orange Toys a příští víkend ještě ... číst celé
Zobrazit všechny novinky

 

Velkoobchodní prodej  

 

We send to EU

 

 1. Úvod
 2. Panenky Antonio Juan
 3. Reborn miminko - holčička - "Nice Walk Reborn" od firmy Antonio Juan

Reborn miminko - holčička - "Nice Walk Reborn" od firmy Antonio Juan

Nice Walk Reborn

Další rebornované miminko od firmy Antonio Juan je holčička "Nica Walk". Je 40 cm dlouhá, váží 1,4 kg. Tělíčko má měkké-látkové, hlavičku a končetiny ... celý popis
Dostupnost
Skladem
5 099 Kč
4 214 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:8128
EAN kód:8435083681280
Kompletní specifikace

Další rebornované miminko od firmy Antonio Juan je holčička "Nica Walk". Je 40 cm dlouhá, váží 1,4 kg. Tělíčko má měkké-látkové, hlavičku a končetiny z vinylu, s ručně dokreslovanými detaily - žilky, nehtíky, zarudlá pokožka v záhybech, na kolínkách, včetně vlásků, jsou zde použity akrylové barvy. Aby miminko bylo, co nejskutečnější, upravují "kůži" tak, aby byla trošku ochmýřená. Části výroby můžete shlédnout na videu, stejně jako fotky od výrobce:

Video à http://antoniojuansl.com/accion/

Fotos à http://antoniojuansl.com/sweet-reborns/

 

Holčička "Nice Walk Reborn" je oblečena do teplejších růžovošedých šatiček s dlouhými rukávy, látkových bačkorek a čelenky stejných barev. Miminko má dudlík na magnetku.

Miminko je balené v dárkové krabici a má certifikát o původu.

 

Slovy výrobce je panenka  umělecký kousek  a pokud se jí věnuje určitá  péče, bude stále pěkná jako na začátku.

Doporučení výrobce, jak se starat o panenku:

 • Je potřeba si uvědomit, že tato panenka je umělecký kousek a podle toho s k ní musíme chovat.
 • Není to hračka, je to sběratelský předmět vysoké kvality pro dospělé a je nutné se o něj pečlivě starat. Toto miminko není vhodné pro děti mladší 14 let, nenechávejte je si s ním hrát. Zacházejte s ním, jako kdyby to bylo skutečné právě narozené miminko.
 • Pokud je potřeba, může se kůže vyčistit jemným hadříkem navlhčeným pouze vodou. Na kůži by se nemělo používat žádné mýdlo ani krémy, kůže se nemá  třít a rozhodně se nesmí používat vlhčené ubrousky pro miminka, které obsahují alkohol, protože to by mohlo zničit celý povrch tělíčka. Pokud chceme miminko navonět, je možné navonět pouze oblečení, na kůži se nesmí nic takové aplikovat. Je dobré si pamatovat, že toto miminko je stále čisté a nemá rádo vodu. NIKDY HO NEKOUPEJTE!
 • Používání čepiček může  uškodit kresbě vlásků, způsobit její odření, nedávejte mu je.
 • Radíme, abyste  nevkládali miminku dudlík, rty miminka se dotykem otírají. Neustálým používáním dudlík nebo lahvičky se může poničit lesk a barva rtů. Pokud chcete miminko zachovat v bezvadném stavu, nepoužívejte dudlík.
 • Při čištění očí je nutné být velmi opatrný, řasy jsou z přírodního vlákna a jsou velmi jemné, kvůli manipulaci nebo časem se mohou poškodit.
 • S ručičkama a nožičkama miminka se může pohybovat jen opatrně  a nenásilně, aby se nepotrhaly. S hlavičkou lze jen mírně otáčet, aby se nepoškodilo její připevnění a aby se nepotrhalo tělíčko.
 • Pokud má někdo kardiostimulátor, nemusí se ničeho obávat, miminko neobsahuje žádné magnety. Každý si ho může v klidu užívat.

 

Parametry
Druh panenkyreborn
Pohlavíkluk
Velikost40 - 46 cm
Tělíčkoměkké
Barva vlasůbez vlasů
Délka vlasůžádné
Očizavřené
VýrobceAntonio Juan