• Štítky blogu
Novinky
15.01.2022
Katalog Paola Reina 2022
Paola Reina již zveřejnil katalog panenek na rok 2022, který můžete najít zde. Letošní novinky by měly být dostupné v první polovině dubna. Platí možn... číst celé
15.12.2021
Naskladnění Paola Reina a Antonio Juan
Dnes jsme naskladnili některé vyprodané panenky značek Paola Reina a Antonio Juan číst celé
14.10.2021
Orange Toys - naskladněno
Dnes jsme na e-shop zadali nové zboží od Orange Toys z kategorie "Mazlíčci". Doplnili jsme některé dříve vyprodané reference + přišlo i něco nového, v... číst celé
Zobrazit všechny novinky

 

Velkoobchodní prodej  

 

We send to EU

 

  1. Úvod
  2. Blog - info
  3. O produktech
  4. Novinky na Nejenpanenky.cz v roce 2020
09.02.2020
O produktech

Novinky na Nejenpanenky.cz v roce 2020

Vážení zákazníci,

chtěla bych Vám představit několik novinek na eshopu Nejenpanenky.cz:

  1. Na eshopu jsme zavedli novou kategorii „Krátkodobá sleva“ - uzavřeno 5.7.2020. V této kategorii budeme zobrazovat maximálně 5 přechodně zlevněných panenek nebo miminek, popř. 1 – 2 další produkty. Zobrazení bude maximálně týden (pokud to nezapomeneme aktualizovat), ale v případě potřeby může být zobrazení konkrétní reference třeba pouze chvíli (např. 1 den nebo i méně). Záleží na situaci. Třeba se může jednat o poslední kusy, nebo nebudeme již více chtít snižovat skladovou zásobu atd.                       
    Výběr referencí a značek do akce bude nesystematický, možná i chaotický. O tom, co bude v akci příště, nebudeme informovat a rozhodneme to těsně před zobrazením. Předpokládáme, že tato slevová akce bude probíhat cca do srpna nebo září a následně její fungování vyhodnotíme a rozhodneme se, co  dál, zda ji ponecháme i přes hlavní prodejní sezónu, nebo ji přes sezónu zavřeme, popř. ji zavřeme úplně.      
  2. Od 9. 1. 2020 jsme vylepšili věrnostní program pro registrované zákazníky, kterým se nasčítává objem nákupů za předešlých 42 měsíců (v loňském roce bylo období za 36 měsíců). Velikosti slev 2 – 5 % zůstaly zachovány.
  3. I letos postupně vkládáme k jednotlivým výrobcům nové katalogy na rok 2020. Zatím jsou vloženy katalogy Paola Reina, Antonio Juan, Berjuan a Asi. První dodávku letošních novinek plánujeme na přelom března a dubna, panenek Paola Reina a Antonio Juan, ostatní výrobce zatím nevíme. Předobjednávky na panenky Antonio Juan a Paola Reina je možné posílat do konce února na emailovou adresu danacrkova@seznam.cz. Na předobjednávky je sleva 5 %.
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli